Türkiye'nin güçlü ve güvenilir kuruluşlarından Kiraz Holding olarak, Sultan Ahmad markalı doğal şerbetlerimizi büyük bir özen ve titizlikle üretiyoruz.

Hakkımızda

Sultan Ahmad markalı doğal şerbetlerimizin en önemli özelliği, içeriğindeki doğal, üstün kaliteli ve taze malzemelerin hassas karışımıyla üretilmesidir. Üretim sürecimizde, sağlığınızı ve damak tadınızı düşünerek, tüm malzemelerimizi titizlikle seçiyoruz. Kurutulmuş demirhindi, tarçın, zencefil, limon ve dünyanın dört bir yanından gelen şifalı baharatlarımızı özenle hazırlıyor, tazeliklerini ve doğallıklarını koruyarak şerbetlerimize katıyoruz.

Üretim tesislerimiz, ISO standartlarına uygun olarak tasarlanmış ve sertifikalıdır. Bu sayede şerbetlerimizi en yüksek kalite standartlarında ve hijyen koşullarına uygun olarak titizlikle üretiyoruz. Modern teknolojileri kullanarak üretim süreçlerimizi optimize ediyor ve şerbetlerimizin doğallığını ve lezzetini koruyoruz.

Taze ve doğal malzemeleri, modern üretim teknikleriyle bir araya getirerek eşsiz bir lezzet deneyimini tüm dünyaya sunuyoruz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, her zaman en iyi ürünleri sunmayı ilke edindik.

Sultan Ahmad markalı doğal şerbetlerimiz, doğallığı ve sağlığı ön planda tutan siz değerli tüketicilerimize hitap ediyor. Katkı maddesi içermeyen, doğal ve en kaliteli taze malzemelerle özel formüllerimizle harmanlanarak hazırlanan premium Sultan Ahmad şerbetlerimiz, yazın serinletici, kışın iç ısıtan lezzetiyle her mevsimde sizlerin vazgeçilmez sağlıklı içeceği olmaya devam ediyor.

 

Sultan Ahmad Premium Şerbet’in Özellikleri


 
 • Enerji verici ve şifalı Demirhindi Şerbeti

  Kurutulmuş Demirhindi, Su, Doğal Pancar Şekeri, Tarçın, Karanfil, Kök Zencefil, Yıldız Anason, Kakule, Zerdeçal, Limon, Muskat, Keçiboynuzu ve özel harmanımız olan endemik bitki türlerini içermektedir.
 • Kokusuyla içleri ısıtan Osmanlı Şerbeti

  Kurutulmuş Demirhindi, Hibiskus, Su, Doğal Pancar Şekeri, Kuşburnu, Tarçın, Karanfil, Kök Zencefil, Kakule, Muskat, Keçiboynuzu, Limon ve özel harmanımız olan endemik bitki türlerini içermektedir.
 • Hafif ve ferahlatıcı Zencefil Şerbeti

  Kök Zencefil, Portakal, Misket Limonu, Su, Doğal Pancar Şekeri, Taze Nane, Kakule ve özel harmanımız olan endemik bitki türlerini içermektedir.
 • Damaklarda unutulmaz tatlar bırakan Meyan Kökü Şerbeti

  Meyan Kökü, Kök Zencefil, Su, Doğal Pancar Şekeri, Kakule, Tarçın, Keçi Boynuzu, Karanfil, Muskat ve özel harmanımız olan endemik bitki türlerini içermektedir


Sultan Ahmad Şerbeti ile Tarihe ve Lezzete Yolculuk Yapın!


Taze ve doğal malzemeleri, modern üretim teknikleriyle bir araya getirerek eşsiz bir lezzet deneyimini tüm dünyaya sunuyoruz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, her zaman en iyi ürünleri sunmayı ilke edindik.


Bizimle İetişime Geçin

 

Şerbetimiz doğaldır, koruyucu kimyasal maddeler içermez. Açıldıktan sonra buzdolabında muhafaza ederek tazeliğini koruyabilirsiniz.


Doğanın Saf Zenginliği ile Buluşan Lezzet Sultan Ahmad Premium Şerbet


Sultan Ahmad Premium Şerbet, sizleri tarihle iç içe geçen bir lezzet yolculuğu vaat ediyor. Bu eşsiz içeceğin tadını keşfetmek, geçmişten günümüze uzanan tarih kokan bir maceraya katılmak isterseniz, sizleri ürünlerimizi keşfetmeye davet ediyoruz.